TM Grupo Inmobiliario

TM Grupo Inmobiliario
Zakup domu lub mieszkania TM nigdy nie był tak prosty

Zakup domu lub mieszkania TM nigdy nie był tak prosty

15.10.2021 |  TM Grupo Inmobiliario  | Nowości TM 

Tiempo de lectura: < 1 minuto

 

Jak sam tytuł tej wiadomości wskazuje, zakup domu lub mieszkania TM nigdy nie był tak prosty, a to dlatego, że udostępniliśmy nową usługę, dzięki której można szybko i łatwo zakupić swój dom lub apartament za pośrednictwem naszej strony internetowej.

Zakupu będzie można dokonać samodzielnie, bez konieczności wychodzenia ze strony internetowej, a jeśli w trakcie tego procesu pojawią się jakiekolwiek wątpliwości, będzie można porozmawiać na żywo z naszymi doradcami handlowymi za pośrednictwem czatu internetowego. Najszybszy, najłatwiejszy i najbezpieczniejszy sposób na zapewnienie sobie wymarzonego domu lub mieszkania, bez konieczności czekania na umówienie spotkania.

 

Czy chcesz wiedzieć, jak tego dokonać? To bardzo proste!

Krok 1: wybierz rodzaj lokalu mieszkalnego odpowiadającego Twoim preferencjom.

Krok 2: po wybraniu rodzaju lokalu nadszedł moment, aby wybrać ten, który stanie się ostatecznie Twoim domem.

Krok 3: kliknij przycisk „Zarezerwuj”.

Krok 4: gdy klikniesz przycisk „Zarezerwuj”, pojawi się formularz, który musisz wypełnić, podając wszystkie swoje dane. To już prawie koniec!

Krok 5: wykonanie tego kroku będzie konieczne tylko wtedy, gdy zechce się wykupić u nas meble. Do dyspozycji są różne opcje, a jeśli znajdziesz tę, która przypadnie Ci do gustu, po prostu dodaj ją do swojej rezerwacji.

Krok 6: ostatni krok… Zarezerwuj swój nowy dom!

 

To takie proste! Od Twojego nowego domu dzieli Cię zaledwie 6 kroków, a zatem, na co jeszcze czekasz? Pamiętaj, że nasz zespół handlowy służy Ci pomocą i radą przez cały proces, aż do momentu wejścia w posiadanie Twojego przyszłego domu.

← Volver

Compartir